hss talaşlı imalat takımları, hss takım, HSS Matkap Freze Kombine Takım, HSS Freze, Kılavuz, HSS Matkaplar, özel kesici takımlar, HSS Kesici Takımlar, Karbür Frezeler; Standart Karbür Frezeler, El Takım Kılavuzu, matkap uçları, klavuzlar pafta lokmaları, freze bıçakları, raybalar, havşa frezeler,

STAR MAKİNA TAKIM

Saygıdeğer Müşterilerimiz.!!!

1995 Yılından  bugüne...

Endüstriyel Kesici Takımlar İmalat ve Çözüm Merkezindesiniz.

...

Kurumsal

                    Star Makina Takım San. ve Tic. Ltd. Şti. 
          BİZ KİMİZ !
          1995 Yılında faaliyete başlayan firmamız ;
          Walter 5 Eksenli Takım bileme tezgah parkuru ile en son teknolojiyi, deneyimli kadro yapısı ile en kaliteli ürünler üretmeye  devam etmektedir. İlkemiz, her zaman en iyiyi hedefleyerek ve gelişen teknolojiyi yakından izleyerek hizmetlerimize devam etmektir. 
          Özel standart kesici takımlarımız konusunda uzmanlaşmış kadromuz tarafından üretilen çözümler sayesinde müşterilerimizin tüm talaşlı şekillendirme sorunlarını çözecek niteliktedir. Özel kesici takım ve standart takım imalatında ülkemizin sayılı üreticileri arasında bulunan firmamızın hizmet verdiği sektörlerin başlıcaları şunlardır : 

               Makina ve imalat sanayii
               Motor, redüktör ve asansör sanayii
               Kilit ve anahtar imalat sanayii
               Otomotiv ve yedek parça sanayii
               Alüminyum ve kalıp sanayii
               Tekstil sanayii
               Silah ve tüfekçiler için özel takım imalatı

                
          MİSYONUMUZ ;
          Müşterilerimizin ürün kalitesini ve verimliliğini artıracak nitelikte, standartlara uygun ve kaliteli ürün sunmaktır.  Her türlü imalatınız için yeni çözümler ve kolaylıklar sunmaktan mutluluk duyacaktır. 


          KALİTE POLİTİKAMIZ ;
          Takımlarımızı DIN normlarına uygun bir şekilde üretilmekte, imalat ve Takım bileme kalitesi ve sürekli iyileştirilmesine özel önem vermektedir. Star Makina Takım' da her çalışanın kaliteye olan bağlılığı vardır ve bu hedefi günlük olarak gerçekleştirmeye çalışır. Star Makina Takım' ın ürettiği tüm ürünler, üretim sürecinde kalite ve uygunluk açısından kontrol edilerek müşterilerimize sevk edilir.
   
           Not: Firmamız her türlü bakım bileme işlerini yapmaktadır.
          Saygılarımızla 
         Star Makina Takım San ve Tic.Ltd.Şti.

Ziyaretçi Toplamı